Український фільм “Пульс” змагатиметься за нагороди двох міжнародних кінофестивалів

від Комарі Альберт

Українська художня стрічка “Пульс” змагатиметься за нагороди кінофестивалів у французькій Ніцці та американському Річмонді.

Про це повідомляє пресслужба FILM.UA Group.

Зазначається, що черговим міжнародним кінофестивалем для спортивної біографічної драми стане Nice International Film Festival (NIFF), що проходитиме з 31 травня по 4 червня цього року в місті Ніцца (Франція).

Цей кінозахід входить до складу Film Fest International – групи із 5 фестивалів (Ніцца, Лондон, Антверпен, Мілан, Мадрид), які вже 16 років просувають та розкривають незалежних кінематографістів з усього світу.

Французький фестиваль номінував “Пульс” відразу на 6 номінацій: кращий фільм, кращий художній фільм іноземною мовою, кращий режисер художнього фільму іноземною мовою (Сергій Чеботаренко), кращий актор фільму іноземною мовою (Станіслав Боклан), краща актриса фільму іноземною мовою (Наталія Бабенко), приз журі.

Наступним фестивальним майданчиком картини “Пульс” стане Richmond International Film Festival (RIFF), який відбуватиметься з 14 по 19 вересня 2021 року в американському місті Річмонд, штат Вірджинія.

На ньому буде показано понад 150 фільмів з 35 країн світу. За які саме нагороди змагатиметься біографічна драма про спортсменку Оксану Ботурчук, організаційний комітет фестивалю оголосить пізніше.

Першим фестивалем, у якому взяв участь художній фільм “Пульс”, став FLIC (Полсон, штат Монтана, США). У його межах відбулася міжнародна прем’єра стрічки, яка в результаті здобула дві головні нагороди (найкращий фільм та найкращий режисер).

Як повідомлялося, на кінофестивалі у Парижі український фільм «ІНО» отримав почесний приз.

Схожі публікації

Залишити коментар