Посольство закликає українців у Японії сприяти розповсюдженню фільму «По той бік миру»

Посольство України звернулося до української громади Японії з проханням долучитися до розповсюдження серед японських журналістів, політиків і громадських діячів українського документального фільму «По той бік миру»

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Посольства.

За повідомленням, ця стрічка створена українською творчою командою «ТРО Медіа» на основі зйомок, що велися на території Бучанського району Київської області з лютого 2022 року у місцях ведення бойових дій, фіксувалися наслідки воєнних злочинів російської армії, карбуючи історію українського спротиву у виразних свідченнях місцевих мешканців населених пунктів, що пережили окупацію. Про злочини окупантів у фільмі свідчать жителі Ірпеня, Бучі, Бородянки, Гостомеля, Михайлівки-Рубежівки та інших населених пунктів області.

«Основна мета – вчергове засвідчити воєнні злочини РФ, що відбувалися під час окупації на території Бучанського району Київської області та показати наслідки, що приніс із собою «русскій мір» на українську землю. Документальні матеріали, що фігурують у фільмі, будуть використані в міжнародному трибуналі над військовими злочинцями країни-агресора», – додали в диппредставництві.

Тривалість стрічки 31 хвилина.

Посилання на фільм:

– із субтитрами англійською ТУТ

 – з озвучкою англійською ТУТ

Схожі публікації

Залишити коментар