На міжнародному кінофестивалі у Лісабоні буде представлений і український фільм

від Комарі Альберт

Протягом останніх років гучно заговорив про себе український кінематограф. Українські стрічки отримують чисельні схвальні відгуки й презентуються на різноманітних кінофестивалях у багатьох країнах. От і український детектив «Сторонній» (Stranger) відібрано до конкурсної програми MOTELX- Lisbon international horror film festival.

Про це повідомляє Держкіно у Фейсбук.

Фестиваль відбудеться 7-14 вересня у Лісабоні.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою і до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова.

Держкіно зазначає, що це вже 14-й міжнародний фестиваль жанрового кіно, на який було відібрано фільм Дмитра Томашпольського. Стрічка вже отримала 10 нагород, серед них – за найкращий фільм, режисуру, сценарій, операторську роботу, роботу художника-постановника. Українського «Стороннього» подивилися у Японії, США, Бразилії, Південній Кореї, Канаді, Індії, Естоніі, Колумбії. Езотеричний детектив «Сторонній» створений за підтримки Держкіно України у 2019 р.

Як повідомлялося, Лагерту із серіалу “Вікінги” зіграла українка, що в дитинстві належала до «Пласту».

Схожі публікації

Залишити коментар