Фінішували зйомки дебютного ігрового повнометражного фільму Дмитра Сухолиткого-Собчука

від Комарі Альберт

Творча команда відомого українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука завершила зйомки дебютного ігрового повнометражного фільму “Памфір”.

Картину, що створюється за підтримки ДержКіно України, знімали з жовтня 2020 року до лютого 2021 року.

“Пройдений найважливіший етап в створенні фільму, колективний творчий процес, в якому ми полювали на “чудо”. Дякую всій знімальній групі і акторському складу”, – підсумував знімальний період режисер-постановник Дмитро Сухолиткий-Собчук.

“Проведення підготовки та зйомки фільму в умовах двох жорстких локдаунів та аномальних природніх явищ, коли в жовтні випадає сніг, а в січні його навпаки неможливо знайти, стали випробуванням, яке завдяки чудовій, професійній команді та надійним партнерам нам вдалось з успіхом пройти. Попереду постпродакшн фільму у Франції та Польщі і ми із захопленням розпочинаємо новий етап життя проекту”, – зазначила продюсерка проєкту Олександра Костіна.

“Памфір” – історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї.

Кастинг на виконавців головних та епізодичних ролей тривав більше двох років. Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Олександр Ярема, Римма Зюбіна, Андрій Кирильчук, Петро Чичук, Галина Свята, Георгій Поволоцький, Олексій Лейбюк та Зіновій Симчич. Окрім професійних акторів до зйомок масових сцен залучили і місцеве населення.

Оператор-постановник стрічки – Микита Кузьменко, випускник Global Cinematography Institute в Лос-Анджелесі, відомий операторською роботою над документальним фільмом “Жива ватра” та великою кількістю музичних відеокліпів для українських та світових виконавців, серед яких Джамала, Монатік, Onuka, Katy Perry та Cardi B.

Реліз фільму запланований на 2022 рік.

Як повідомлялося, Державне агентство України з питань кіно розпочало так званий марафон фільмів до 30-ї річниці Дня незалежності. 

Схожі публікації

Залишити коментар