У шортлисті AIPS Sport Media Awards – фільм про зірок НХЛ родом з України

від Комарі Альберт

До шортлиста AIPS Sport Media Awards 2020 у категорії Video Documentary потрапила документальна стрічка «ЮКІ». Вона побореться за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа.

Про це повідомили в компанії «B&H».

«Безумовно, це приємна новина. Вперше документальна стрічка з України має шанс вибороти перемогу у галузевій премії AIPS Sport Media Awards. Поруч із «ЮКІ» стоять проєкти провідних світових мовників – ORF, Globo TV, ESPN, CNN, Canal +. Номінація надзвичайно конкурентна. Впевнений, що український продукт не лише посперечається за основну нагороду, а й займе гідне місце у серці міжнародного глядача», – розповів режисер і продюсер фільму «ЮКІ» Володимир Мула.

Переможець отримає статуетку та приз у розмірі 8 тисяч доларів. Друге місце оцінюється у 3 тис. дол., третє – у 2 тис. дол. Тріумфатор стане відомий у середині березня.

Варто зазначити, AIPS Sport Media Awards – найвища міжнародна нагорода у галузі спортивних медіа. Щорічно міжнародно визнаний орган спортивної журналістики AIPS відзначає професіоналів, які виробляють найкращий та найкреативніший спортивний контент на планеті – від фотографії до відео та цифрових подкастів.

Нагадаємо, Документальний фільм «ЮКІ» вийшов у всеукраїнський прокат 3 грудня 2020 року. Стрічка розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу – NHL.

Герої фільму: Орест Кіндрачук, Джонні Буцик, Кен Данейко, Джеф Чикрун, Ерік Нестеренко, Брюс Драйвер, Уейн Грецкі, Еді Шах, Руслан Федотенко.

У фільмі взяли участь також Джері Савчук (син Тараса Савчука), Келі Груді (хокейний аналітик телеканалу CBC), Роман Коваль (історик), Мирон Биць (президент УСЦАК), Орест Теплий (приватний колекціонер).

Схожі публікації

Залишити коментар