Канада ратифікувала угоду про спільне аудіо-візуальне виробництво з Україною

Уряд Канади офіційно поінформував українське посольство в Оттаві про завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Угодою про спільне виробництво аудіовізуальних творів між державами.

Про це повідомляє День.

«Це нова сторінка для України в міждержавному кінопартнерстві, і дуже символічно, що ми починаємо її з нашими канадськими друзями. Ми здатні запропонувати канадським продюсерам ідеальні умови: як з фінансової точки зору (завдяки механізму кеш-рібейтів), так і потужні кадри. У нас круті продакшени. До того ж є спеціалісти, що вже мають досвід співпраці з міжнародними виробниками та замовниками через багату фільмову практику копродукції. І, по-третє, Україна довершена для зйомок, бо у нас доступна широка варіація локацій, які передадуть будь-яку атмосферу», – сказав міністр культури України Олександр Ткаченко.

За умови спільного виробництва угода дозволить українським продюсерам претендувати у Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги і знижки при дистрибуції. Схожі преференції угода передбачає і для канадських митців, які зніматимуть в Україні.

«Нашим телевізійникам, кіновиробникам буде дешевше і простіше працювати у Канаді і з канадцями,. Я радий, що ми змогли пояснити в Оттаві взаємні переваги від такого партнерства. Чекаємо на українсько-канадський «Оскар»!”, – вважає Андрій Шевченко, посол України в Канаді.

Документ було підписано під час візиту Президента Зеленського у Торонто минулого року. Верховна Рада ратифікувала його у вересні 2020. Угода набуде чинності 1 січня 2021.

Як повідомлялося, з 26 листопада в усіх кінотеатрах ОАЕ стартував показ фільму “Захар Беркут”.

Схожі публікації

Залишити коментар