Українців з різних країн світу запрошують на щорічний національний тест з медіаграмотності

від Стожари

Українців з різних країн світу запрошують підвищити вміння фільтрувати інформацію та не вестися на маніпуляції.
Кожен учасник національного тесту з медіаграмотності зможе перевірити себе, наскільки вправно він боретеся з пропагандою, розпізнає маніпуляції та може захистити себе від інформаційних небезпек!

Під час Глобального тижня медіаграмотності Фільтр, національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з USAID, IREX та ПРООН в Україні уже другий рік поспіль організовує національний тест з медіаграмотності.

Коли: 25 жовтня (середа) на платформі Typeform.

Посилання на платформу з’явиться на сайті та в соцмережах Фільтра напередодні тесту.

Платформа для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин.

Початок — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00.

Після проходження тесту вам автоматично висвітиться ваш результат, правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті Фільтра.

Організатори також повідомляють, що 150 учасників, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки!

Пройти тест можна лише 1 раз — учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

Сертифікати отримають лише «Гуру медіаграмотності» (зверніть увагу, якщо ви неправильно вкажете свою електронну пошту, організатори не зможуть надіслати вам сертифікат).

Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті Фільтра, а також надішлють їм сповіщення на електронну пошту.

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23-29 жовтня.

У 2022 році це була перша ініціатива в Україні, яка мала на меті об’єднати українців навколо теми медіаграмотності. У 2023 році — це вже традиція.

Національний тест з медіаграмотності організований національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики, який реалізується за підтримки ПРООН та фінансування уряду Японії, разом із програмою USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Схожі публікації

Залишити коментар