У місті Нойбранденбург відбулась благодійна творча зустріч за участі відомого художника з Білої Церкви Леоніда Маадира та української поетеси Тетяни Іванчук
Організатором мистецького заходу виступив голова Благодійного фонду “Українська громада” Олексій Усачов за підтримки керівництва міста та району Мекленбургіше-Зенплатте федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія. Можливість для проведення творчої зустрічі для вимушених переселенців з України надала Адміністрація кафе “International”.
![У німецькому місті Нойбранденбург відбулась творча зустріч митців з Київщини У німецькому місті Нойбранденбург відбулась творча зустріч митців з Київщини](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/ktj4fjrxatavxajmtaaoaqgmljcsaf2a96pbocp4-1024x771.jpg)
![У німецькому місті Нойбранденбург відбулась творча зустріч митців з Київщини - фото 2 У німецькому місті Нойбранденбург відбулась творча зустріч митців з Київщини - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/zdd127jx2slskkvsmdqp8myemrq6xzyvc2kfelbn-1024x722.jpg)
В рамках акції художник Леонід Маадир представив присутнім виставку власних робіт та провів майстер-клас як для дітей так і для дорослих у створенні нової картини. Свій творчий доробок у вигляді поезії зачитала Тетяна Іванчук, яка подарувала присутнім авторські книги.
Новостворена картина буде виставлена на аукціон, виручені кошти з якого будуть переказані на потреби Київського військового госпіталю.
Також учасники зустрічі в режимі дискусійного клубу обмінялись думками з приводу специфіки проживання в Німеччині, відмінності законодавства, працевлаштування, а також подискутували з приводу майбутнього України.
Джерело інформаційний портал “Моя Київщина“.