У столиці Німеччини відбулася творча зустріч із українською поетесою Тетяною Іванчук та українським художником Леонідом Маадиром
Письменниця з Київської області Тетяна Іванчук представила низку поетичних збірок, зокрема провела вікторину для дітей українських біженців, які отримали в подарунок книжки авторки.
![Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/qsj9ezl13tdggpjopxisthssx5wqr5qw4qdhjuuj-1024x771.jpg)
![Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні - фото 2 Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/nwjnmxm9nvwgw3evpgkrlntocgohstevrmhlqvuu.jpg)
В свою чергу відомий український художник з Київщини Леонід Маадир представив присутнім виставку власних робіт та провів майстер-клас як для дітей так і для дорослих у створенні нової картини. На заході була також присутня відома художниця Міла Ротштейн, яка представила свою незавершену роботу про рідне місто Маріуполь. В рамках майстер-класу Леонід Маадир продовжив творчий процес над вищезгаданим полотном. Не оминуло увагою цю культурну подію посольство України в Німеччині в особі радниці з питань культури Аліси Подоляк, яка наголосила на важливості подібних мистецьких акцій.
Організатор мистецького заходу голова благодійного фонду “Українська громада” Олексій Усачов виступив із вітальним словом та висловив вдячність Анні Угрюмовій і ательє Labos World e.V за активну підтримку українських дітей, які під час війни опинились у Берліні.
![Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні - фото 3 Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/sjtpdsdmbxk9in7v3ker2zu04rpdjt1mir6pq6dt-771x1024.jpg)
Також колективу було передано Подяку від народного депутата України Олександра Горобця за активну участь у допомозі українцям у Німеччині.
Джерело “Моя Київщина“