Митці з Київщини провели благодійну творчу зустріч з українськими біженцями у Берліні

від Стожари

У столиці Німеччини відбулася творча зустріч із українською поетесою Тетяною Іванчук та українським художником Леонідом Маадиром

Письменниця з Київської області Тетяна Іванчук представила низку поетичних збірок, зокрема провела вікторину для дітей українських біженців, які отримали в подарунок книжки авторки.

В свою чергу відомий український художник з Київщини Леонід Маадир представив присутнім виставку власних робіт та провів майстер-клас як для дітей так і для дорослих у створенні нової картини. На заході була також присутня відома художниця Міла Ротштейн, яка представила свою незавершену роботу про рідне місто Маріуполь. В рамках майстер-класу Леонід  Маадир продовжив творчий процес над вищезгаданим полотном. Не оминуло увагою цю культурну подію посольство України в Німеччині в особі радниці з питань культури Аліси Подоляк, яка наголосила на важливості подібних мистецьких акцій. 

Організатор мистецького заходу голова благодійного фонду “Українська громада” Олексій Усачов виступив із вітальним словом та висловив вдячність Анні  Угрюмовій і ательє Labos World e.V за активну підтримку українських дітей, які під час війни опинились у Берліні.

Також колективу було передано Подяку від народного депутата України  Олександра Горобця за активну участь у допомозі українцям у Німеччині.

Джерело “Моя Київщина

Схожі публікації

Залишити коментар