Нову очільницю обрала Делегація України в ПАРЄ

від Комарі Альберт

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи на онлайн-засіданні обрала нового главу.

Це відбулося після більш ніж 3-годинних дебатів і делегація України в ПАРЄ на своєму онлайн-засіданні таки замінила главу делегації України в ПАРЄ. Замість Єлизавети Ясько нею стала нардеп від “Слуги народу” Марія Мезенцева. За неї проголосувало 10 членів делегації від Слуги народу, обидва представники ОПЗЖ і представник “За Майбутнє”.

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко, який є членом делегації, зазначив, що представники “ЄС”, “Голосу”, “Батьківщини” і деякі “Слуги народу” не голосували за це рішення.

Ясько розповіла про її звільнення, зазначивши, що залишається членом делегації, членом комітету з політичних питань і демократії ПАРЄ та членом політгрупи Європейської народної партії.

“Мене зняли з посади Голови української делегації в ПАРЄ. На жаль, це зробили деякі колеги зі “Слуги народу” разом з ОПЗЖ. У мене виникли серйозні розбіжності з деякими колегами зі “Слуги Народу”, які пройнялися цінностями й діють методами, що є несумісним з моїми ідеалами та переконаннями. Корупція та девальвація совісті стали нормою життя деяких моїх колег по фракції. До цього додалося відверте схиляння перед російським порядком денним. Раніше мені наполегливо радили переглянути свою думку щодо принципових для України питань та інакше голосувати в парламенті та ПАРЄ. Я завжди відмовлялась, і ось вам відповідь”, – каже пані Ясько.

Як повідомлялося, Державна архівна служба України приєдналася до проєкту Архівний портал Європи.

Схожі публікації

Залишити коментар