Футболіст збірної України профінансував з призових за Євро-2020 приїзд до Львова німецького хірурга, який оперуватиме дітей з вадами

від Стожари

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко відзначився гідним вчинком. 24-річний півзахисник профінансував з призових за “Євро–2020”, приїзд до Львова з Німеччини відомого німецького пластичного хірурга Клауса Екснера.

Про це повідомили на сторінці Української збірної з футболу.

Зазначається, що упродовж тижня фахівець буде оперувати дітей з вродженими і післяопіковими ушкодженнями.

У пресслужбі Львівської міської ради повідомляють, що пластичний хірург з Німеччини професор Клаус Екснер на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні знаний доктор спільно з львівськими хірургами упродовж 4–10 липня консультує й оперує дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України.

Німецький лікар уже проконсультував 34 дітей зі складними набутими і вродженими вадами. Йдеться, зокрема, про такі вади, як вроджений птоз верхньої повіки, вроджена деформація вушної раковини, гемангіоми, посттравматичні рубці, постопікові рубці. Відтак, упродовж цього тижня заплановано щонайменше 24 оперативні втручання з корекції вроджених та набутих вад. Ці операції професор проведе спільно з українськими лікарями.

До слова, це уже 13-тий візит відомого німецького хірурга до Львова за останні 9 років. Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (зазвичай — весною та восени) приїздить до Львова і допомагає дітям позбутися складних вроджених чи набутих вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.

Зазначимо, загалом за період співпраці, Клаус Екснер оглянув близько 600 пацієнтів з вродженими вадами, післяопіковими рубцевими деформаціями, раневими дефектами, та разом з українськими лікарями прооперував понад 250 хворих з усіх областей України.

Схожі публікації

Залишити коментар