В Україні запустили Єдиний експортний вебпортал

В Україні запустили єдину платформу, що консолідує та об’єднує всю наявну інформацію для експортерів та компаній, зацікавлених в українському експорті.

Наразі, веб-портал Еxport вже працює, але поки-що у тестовому режимі, передає Укрінформ.

Мета запуску порталу — підвищення рівня національного експорту, надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки, а також іноземним компаніям, що зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України і налагодженні партнерських відносин.

Під час презентації директор Офісу з просування експорту України Тетяна Міськова повідомила, що на порталі доступна інформація, яка стосується зон вільної торгівлі, представлені різноманітні дослідження закордонних ринків та зібрані всі електронні сервіси, які надає офіс.

Також зібрані різноманітні посібники, відповіді на розповсюджені питання, довідкова інформація про країни та ринки, торговельні місії, виставки, тендерні можливості та запити від міжнародних компаній.

На порталі розміщена інтерактивна мапа, яка має 250 контактів українських та закордонних організацій з розвитку торгівлі і торговельних електронних майданчиків.

Обіцяють, що наступного року на порталі з’явиться більше інформації для імпортерів, маркетплейс для українських товарів і послуг, та послуги для пошуку торговельних партнерів в Україні.

Як повыдомлялося, Україна відновила рекорд експорту баштанних.

Схожі публікації

Залишити коментар