В Японії представили анімацію української казки «Рукавичка»

від Комарі Альберт

Анімацію української казки «Рукавичка» представила японська студія «Laputa Art Animation School» у співпраці з Посольством України в Японії 

Відповідне відео розміщене на сторінці диппредставництва в Фейсбуці.

Озвучення та музика забезпечені українською оперною співачкою та бандуристкою Оксаною Степанюк.

Українська оперна співачка (лірико-колоратурне сопрано), бандуристка-вокалістка, заслужена артистка України, солістка Токійської опери Фудзівара, Посол доброї волі Оксана Степанюк тривалий час працює в Токіо.

З 2017 році виконавиця є однією з солісток в Японській оперній асоціації. За словами виконавиці, це дало їй можливість співати не лише італійською, французькою, німецькою мовами, а й японською. «Її мелодика надзвичайно складна, і для мене був великий урок вивчити японську мову, японські опери», – розповіла артистка.

Її дебют як актриси відбувся в 2018 році. Японці визнали українку найкращою виконавицею ролі Цу в японській драмі «Юзуру», і це, за словами артистки, дало їй поштовх до того, аби глибше вивчати японську культуру, японські традиції, японську музику та все, що пов’язано з Японією. У 2019 році Степанюк стала Послом доброї волі. Актриса з родиною також вже багато років займається благодійністю.

Як повідомлялося, ветеран бойових дій Борис Кутовий пише дитячі книжки, прибуток іде на лікування дітей з прифронтової зони Донбасу.

Схожі публікації

Залишити коментар