Бійки депутатів ВРУ розмістили на афішах королівського театру в Бельгії

Бельгійський Королівський оперний театр Ла Монне для реклами нового театрального сезону використав епічні кадри бійок депутатів які сталися раніше у Верховній Раді України. 

Фото та відео з агресивними українськими парламентаріями фігурують на афішах та у відеоролику нового театрального сезону головного оперного театру Бельгії. Кадри бійок з ВРУ використали на сайті Ла Монне для обкладинки афіші сезону, трейлера, а також для зовнішньої реклами. 

Слоган нового сезону  – Once Upon Now («Одного разу зараз»). Так знамениті бійки у Верховній Раді набули культурно-мистецького звучання. 

Бійки депутатів ВРУ розмістили на афішах королівського театру в Бельгії

Зокрема у промо-кампанії використовували бійки «свободівця» Ігоря Мірошниченка з колегами-комуністами, а також знамените захоплення Олегом Барною на той момент премʼєр-міністра Арсенія Яценюка в грудні 2015 року.

Бійки депутатів ВРУ розмістили на афішах королівського театру в Бельгії - фото 2

У поясненні до кампанії театр зазначає, що людство увійшло у нове десятиріччя, яке може стати періодом політичної та соціальної нестабільності в світі. 

«Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством», – йдеться в анотації до сезону, який стартував у березні.

Як повідомлялося раніше, російські журналісти активно розповсюджують фейк про 22-річного українського військового, який нібито намагався атакувати на бензовозі натовп американських протестувальників в місті в Міннеаполіс. 

Схожі публікації

Залишити коментар