В Парижі, під дощем, пройшла чергова маніфестація за збільшення постачання європейської зброї для України. Разом з українцями Парижа участь у марші взяли міські депутати.
“Погода не за графіком, але ми тут!“, – написав на своїй сторінці у Фейсбук, віцепрезидент Спілки українців Франції, Володимир Когутяк.
“Нас чути, і ми будемо продовжувати. Ми проводимо дві маніфестації на тиждень та постійно змінюємо маршрути. Ідея полягає в тому, щоб не зупинятись і не давати французам забувати про Україну“, – наголошує Володимир Когутяк.
![Українці в Франції та друзі України провели в Парижі чергову маніфестацію Українці в Франції та друзі України провели в Парижі чергову маніфестацію](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/02/1707599149-228-1024x768.jpg)
![Українці в Франції та друзі України провели в Парижі чергову маніфестацію - фото 2 Українці в Франції та друзі України провели в Парижі чергову маніфестацію - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/02/1707599148-710-1024x768.jpg)
Нагадаємо, Світовий конгрес українців (СКУ) започаткував хвилю громадських акцій і всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine до 24 лютого 2024 року, мета якої – привернути увагу до російсько-української війни та підсилити підтримку як громадського суспільства, так і урядів світу.