Українська збірна здобула звання найкращої європейської команди на European Girls’ Mathematical у Словенії.
Про це повідмили на сайті олімпіади.
Зазначається, що Україна стала найкращою з-поміж 151 команди. Усього участь у змаганнях взяли 213 конкурсантів, а ідеальний бал отримали 14 учасників, зокрема й представники нашої збірної.
«Конкурс тривав два дні, у кожен із днів учасники мали по три математичні задачі, на розв’язання яких було чотири з половиною години», – пояснили на сайті European Girls’ Mathematical.
![Збірна України перемогла на Європейській олімпіаді з математики для дівчат Збірна України перемогла на Європейській олімпіаді з математики для дівчат](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/04/338425089_6097859833627323_2975481605591322048_n-1024x768.jpg)
![Збірна України перемогла на Європейській олімпіаді з математики для дівчат - фото 2 Збірна України перемогла на Європейській олімпіаді з математики для дівчат - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/04/337739128_781392283181979_6927526812222531468_n-1024x895.jpg)
Мама однієї з учасниць – Людмила Франкевич – оприлюднила у фейсбуці кількість балів кожної з чотирьох представниць української збірної в індивідуальному заліку:
- Поліна Геник – 38 балів, золото;
- Ірина Романюк – 37 балів, срібло;
- Євгенія Франкевич – 37 балів, срібло;
- Марина Спектрова – 36 балів, срібло.
«Перемога нашої збірної України з математики – це вклад наших дітей у нашу велику перемогу, в яку ми усі віримо та до якої ми крок за кроком прямуємо завдяки нашим доблесним Збройним Силам України», – написала пані Франкевич.
Як повідомлялося, Україна була в центрі уваги під час церемонії нагородження в Академії Бордо. Урочиста подія була проведена у центральному Університеті міста під час тижня математики Ректорату Бордо.