США виділяють кошти для друку українських шкільних підручників після знищення Росією видавництва

від Стожари

Навчання дітей під час війни з терористичним режимом Кремля є критичним для забезпечення майбутнього України. Це дає їм знання та навички, необхідні для відбудови країни після війни та створення кращого майбутнього для себе та своїх співвітчизників. Освіта дає дітям відчуття стійкості та надії, допомагаючи їм впоратися з травмами війни та зосередитися на позитиві.

Навчання українською мовою та вивчення української історії та культури є важливим для збереження української ідентичності. Це особливо важливо для дітей, які тимчасово перебувають за кордоном, оскільки це допомагає їм залишатися зв’язаними зі своєю батьківщиною та відчувати себе частиною української спільноти.

США нададуть кошти для друку понад 3 мільйонів підручників для українських школярів початкових класів. Про це повідомила пресслужба Білого дому в понеділок, 24.06.2024.

США виділяють кошти для друку українських шкільних підручників після знищення Росією видавництва

У Білому домі нагадали, що наприкінці травня [2024] росіяни знищили друкарню у Харкові – одну з найбільших друкарень Європи. У Білому домі наголосили, що Росія в такий спосіб атакує українську систему освіту, але Вашингтон не дозволить досягти успіху. Підручники планують надрукувати до початку нового навчального року. Їх доставлять до 12 тисяч українських шкіл по всій країні.

Президент України Володимир Зеленський також повідомив про це рішення США у вечірньому зверненні. «Вчасне гуманітарне рішення – Америка виділяє фінансування на терміновий друк книжок для дітей в Україні. Три мільйони примірників – це, зокрема, підручники, які будуть надруковані на українських потужностях і до початку навчального року», – сказав глава держави.

За словами президента, у час, коли Росія випалює все, зокрема українську культуру, «важливо і в цьому відчувати плече партнерів».

Принагідно нагадаємо, 23 травня під час масованого обстрілу Харкова росіяни вдарили по друкарні місцевого видавництва Vivat. Унаслідок атаки загинули п’ятеро людей та було спалено 50 тисяч книжок.

Схожі публікації

Залишити коментар