На деокупованій території Миколаївської області виявлено чергові російські катівні

від Стожари

Під час стабілізаційних заходів в одному із звільнених районів Миколаївської області виявлено ще одне місце де російські окупанти катували українців.

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Зазначається, що окупанти облаштували катівню на території захопленого приватного будинку в окупованому селищі Олександрівка. Війська РФ насильно тримали та жорстоко катували місцевих жителів, які відмовилися співпрацювати з ворогом.

СБУ на деокупованій частині Миколаївської області виявила чергове місце катувань Російські військові намагалися “вибити” адреси перебування українських патріотів, зокрема учасників руху опору.

Постраждалих душили поліетиленовими пакетами, били важкими предметами та застосовували електрошокер.

СБУ на деокупованій частині Миколаївської області виявила чергове місце катувань Під час огляду правоохоронці виявили знаряддя тортур. Крім того, встановлені українські громадяни, яких окупанти протягом місяця незаконно утримували та катували. За викритими фактами порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.

СБУ на деокупованій частині Миколаївської області виявила чергове місце катувань

Нагадаємо, у Херсоні знайшли найстрашнішу російську катівню. В ній окупанти катували як чоловіків так і жінок… Люди розповідають, що росіяни застосовували тортури навіть до дітей..

Схожі публікації