Паратриатлоністи України створили справжній фурор на кубкові світу, виборовши 4 медалі

від Стожари

Національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону створила справжній фурор на кубкові світу в турецькій Аланії, виборовши 4 медалі: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Як зазначається, минулими вихідними усі 4 спортсмени національної збірної команди України з паратриатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору завоювали високі нагороди:

• Аліса Колпакчи посіла першу сходинку з результатом – 01:14:16 та випередила найближчу суперницю більше, ніж на 2 хвилини!
  • Віта Олексюк з гайдом Лілією Барановською також взяла “золото”з результатом 01:15:56
  • Василь Закревський з гайдом Романом Королем фінішував другим за 01:05:32
  • Третє місце у тій же категорії посів Анатолій Варфоломєєв з гайдом Костянином Вєчкановим, їх результат склав 01:06:47

Особисті результати:

№ п/пПрізвище, ім`я спортсменаОбластьНомер програмиЗайняте місцеПрізвище, ініціали тренера
1Колпакчи Аліса ВолодимирівнаКиївськаРТS5 (жінки)1Лагутенко Р.В., Цілувальников О.С.
2Олексюк Віта Миколаївна гайд Барановська ЛіліяКиївськаPTVI (жінки)1Король Р.С., Барановська Л.В., Ліщинська Т.В.
3Варфоломєєв Анатолій Сергійович гайд Вєчканов КостянтинКиївськаPTVI (чоловіки)3Король Р. С., Вєчканов К.С.
4Закревський Василь Євгенович гайд Король РоманКиївськаPTVI (чоловіки)2Стельмах А.С., Король Р.С., Панарін Е.Є.

У змаганнях цих міжнародних стартів взяли участь 32 спортсмени з інвалідністю з 13 країн. Україну поредставляло 3 тотально незрячих паратриатлоністи та 1- з ураженням опорно-рухового апарату.

Вітаємо національну паралімпійську збірну команду України з потужним результатом на одному із завершальних стартів змагального сезону!