Олександр Бондарев здобув 15 серпня подіум на другому етапі FIA karting Academy Trophy в Італії. Ці перегони ще називають Олімпійськими іграми для молодих гонщиків 12-14 років, адже участь у них бере по одному пілоту від країни, усі мають однакові машини, мотори і гуму.
Наш 12-річний український пілот Олександр Бондарев непогано провів кваліфікацію, отримавши 3-й результат у своїй групі та 6-й серед усіх 44-х учасників. Далі були дві красиві перемоги у проміжних гонках, які вивели Олександра у лідери змагань. Через незначні помилки у фіналі етапу він опинився на третьому місці.
![Юний картингист з України бореться за чемпіонство у світових змаганнях FIA karting Academy Trophy Юний картингист з України бореться за чемпіонство у світових змаганнях FIA karting Academy Trophy](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/08/bond.jpg)
За підсумками двох етапів Чемпіонату Олександр посідає загальне 3 місце. Останній етап пройде 3-5 вересня у Швеції, і український пілот зберігає шанси на чемпіонство.
![Юний картингист з України бореться за чемпіонство у світових змаганнях FIA karting Academy Trophy - фото 2 Юний картингист з України бореться за чемпіонство у світових змаганнях FIA karting Academy Trophy - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/08/bond1.jpg)
Фото: Arnau Viñals