Молодіжний оркестр Йокогами під керівництвом диригента Тараса Демчишина дав концерт, присвячений пам’яті видатного українського оперного співака, Героя України, воїна-добровольця Василя Сліпака.
Про це повідомив у Facebook посол України в Японії Сергій Корсунський.
“Сьогоднійшній вечір став маленькою історією. Відбувся перший публічний концерт молодіжного оркестру Йокогами під керівництвом диригента Тараса Демчишина. І був він присвячений пам’яті Василя Сліпака. Оркестр молодіжний, але грали по-дорослому”, – написав він.
![У Японії присвятили концерт пам’яті Героя України Василя Сліпака У Японії присвятили концерт пам’яті Героя України Василя Сліпака](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/06/yaponiya-slipak1-1024x768.jpg)
За словами посола України в Японії, на концерт прийшло багато українців, посол Польщі, інші представники дипкорпусу, представники мерії Йокогами, отець Павло Королюк з УПЦ.
![У Японії присвятили концерт пам’яті Героя України Василя Сліпака - фото 2 У Японії присвятили концерт пам’яті Героя України Василя Сліпака - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/06/yaponiya-slipak-1024x767.jpg)
Василь Сліпак (1974-2016) – український оперний співак (бас-баритон), соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій під час війни на сході України, позивний “Міф”.