Ігор Радівілов: “Тільки якщо піднімається прапор країни, люди дізнаються, що є такий гімнаст”

від Комарі Альберт

Титулований український гімнаст Ігор Радівілов порівняв популярність футболістів і представників інших видів спорту. Радівілов висловив незадоволення, що спортивну гімнастику не висвітлюють на належному рівні.

28-річний Радівілов заявив, що люди дізнаються про гімнастів тільки коли вони здобувають перемоги.

“У людей немає ні найменшого уявлення, що таке спортивна гімнастика. Це ображає, чесно скажу. Ми виступаємо, і тільки якщо підіймається прапор країни, люди дізнаються, що є такий гімнаст”, – сказав Ігор.

Разом з тим, Радівілов вважає, що з такою проблемою стикається не тільки спортивна гімнастика.

Хіба у нас показують по телебаченню боротьбу, плавання, веслування? Транслюють тільки футбол. Я нічого не маю проти футболістів, вони теж молодці, але увага до них неадекватно велика, а до решти видів спорту – нульова,
– зазначив спортсмен.

Чинний чемпіон Європи незадоволений, що ніхто не транслює гімнастику попри титанічні зусилля спортсменів.

“У гімнастиці люди сидять у залах по 6 – 7 годин на день, проробляють таку величезну роботу, але цього навіть не показують. Це неправильно. На жаль, немає зацікавленості до спортивної гімнастики від рекламних агентств і спонсорів. Могли б такий видовищний вид спорту як гімнастика більше висвітлювати і популяризувати”, – резюмував Радівілов.

Досягнення Радівілова

  • Український спортсмен здобув “срібло” на Олімпійських іграх 2012 року. Також в активі Ігоря два “срібла” на чемпіонатах світу (2013, 2017) та “бронза” у 2019 році.
  • Радівілов – чотириразовий чемпіон Європи, срібний та двічі бронзовий призер Європейських ігор. Усього на рахунку гімнаста 25 медалей на різних змаганнях.

Схожі публікації

Залишити коментар