НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі, – Зеленський

від Стожари

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вступ України до НАТО є “єдиним шляхом” закінчення війни на Донбасі.

«Пане Столтенберґ, ми віддані реформуванню нашої армії та оборонного сектору, але одними реформами Росію не зупинити. НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ (план дій щодо членства в альянсі – ред.) для України стане справжнім сигналом для Росії», – написав Зеленський у твітері.

Зеленський також закликав країни – члени НАТО приділяти більше уваги питанням безпеки в Чорному морі та посилювати свою військову присутність у Чорноморському регіоні.

«Така постійна присутність має стати потужним чинником для стримування Росії, яка продовжує масштабну мілітаризацію регіону та перешкоджає торговельному судноплавству», – заявив Зеленський.

Єнс Столтенберг також опублікував твіт, в якому зазначив, що зателефонував Зеленському, аби висловити серйозне занепокоєння діями РФ. “НАТО твердо підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Ми продовжуємо підтримувати наше тісне партнерство”, – додав він.

Разом з тим, українська делегація ініціювала екстрене позачергове засідання Тристоронньої контактної групи через порушення російськими окупаційними військами режиму припинення вогню на сході.

«Українська сторона ініціює екстрене позачергове засідання ТКГ». З моменту минулого засідання 30 березня внаслідок…

Опубліковано Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі. Вівторок, 6 квітня 2021 р.

Як ми повідомляли, українська діаспора закликає міжнародну спільноту підтримати Україну в протистоянні російській військовій агресії

Схожі публікації

Залишити коментар