В Аргентині нагороджено українську медсестру, яка відзначилася своєю роботою в галузі охорони здоров’я під час пандемії

від Стожари

29 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських Справ законодавчого органу міста Буенос-Айрес, де було нагороджено жінку з кожної громади, яка відзначилася своєю роботою в галузі охорони здоров’я під час пандемії.

Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомив референт Референтури преси УКТ «Просвіта» в Аргентині Хав’єр Апонюк Савич.

Серед більш ніж 75 учасників, виділяємо Генерального Директора Громад в уряді міста Буенос-Айрес – Мерседес Барбару, Генерального Директора Громад законодавчого органу міста Буенос-Айрес – Рікардо Родрігеса , а з управи Аргентинської Федерації Громад: Херардо Луку – Віце-президента та Хуана Саррафяна – Секретаря з питань інституційних відносин. Об’єднання Жінок “Просвіта” представляли її голова Наталія Гуцалюк та секретар Ольга Демчук.

ОЖП номінувало пані Христину Бандрівську, яка є медсестрою, керівником у галузі викладання та дослідження сестринського догляду та професором академічного відділення німецької лікарні, котра співпрацює з Університетом дель Сальвадор. Пані Христина щиро подякувала за її номінацію та нагороду. На завершення, Наталія Гуцалюк подякувала організаторам зустрічі та відзначила постать Христини Бандрівської, представниці УКТ “Просвіта” від української громади.

Читайте також: Разом боремося з COVID-19: СКУМО долучилося до руху підтримки українських медиків

Схожі публікації

Залишити коментар