Український шпажист Рейзлін виграв “золото” етапу Кубка світу в Росії

від Комарі Альберт

На Кубку світу з фехтування в Казані (Росія) завершилися змагання серед шпажистів. Володарем “золотої медалі” серед чоловіків став українець Ігор Рейзлін. Таким чином, український гімн пролунав в Росії, що має бути особливо приємним для всіх українців світу!

Український шпажист здолав у півфіналі єгиптянина Ахмеда Ель-Саєда (15: 7), а потім у вирішальному поєдинку змусив скласти зброю навіть чинного чемпіона світу – угорця Гергея Сіклозі (15:11).

Ігор Рейзлін вдруге у власній кар’єрі завоював “золоту” нагороду етапу Кубка світу. До цього у 2019 він виграв змагання у швейцарському Берні.

Що стосується решти українців, то вони високих місць не займали – наступний за Рейзліним українець Богдан Нікішин завершив змагання на 39-му місці. У жінок найкраща з українок Олена Кривицька стала 10-ю.

Нагадаємо, нещодавно у Києві провели офіційну презентацію кінострічки “Танець із шаблями” про здобуття золота Олімпійських ігор у Пекіні нашою жіночою збірною з фехтування на шаблях.