Україна здобула три золоті медалі на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

На 36-му чемпіонаті Європи з художньої гімнастики у Києві ля наших спортсменок підсумком змагань стали 3 золоті медалі, 2 срібні та 1 бронза. Зокрема, збірна України завоювала три золоті нагороди: Поліна Каріка серед юніорок, група дорослих гімнасток у групових виступах, тандем юніорок з групою дорослих на загальнокомандному заліку.

Про це повідомляє Sport.ua.

Змагання в ході 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики в Україні пройшли на високому рівні. Європейське першість зібрала кращих гімнасток з 23 країн, кожна з них з нетерпінням чекала цей турнір, який був перенесений через пандемію з травня на листопад.

Нагороди найвищого ґатунку збірна України здобула в командній першості, у вправі з п’ятьма м’ячами і ще одне золото взяла Поліна Карика (виступ з м’ячем, юніори). Срібло виграли у вправі з обручами і булавами, також друге місце зайняла Карина Сидорак (виступ зі стрічкою, юніори). Бронзову медаль українки виграли в груповому виступі.

Загалом у турнірі взяли участь 115 спортсменок, всього в складі делегацій України відвідали близько 500 представників 23 країн. Свято спорту вдався завдяки спільній роботі Міністерства молоді та спорту, Федерації гімнастики України і соціально-відповідального бізнесу.

“Багато хто до останнього не вірив, що ми все-таки проведемо чемпіонат. Не дивлячись на труднощі, нам вдалося організувати спортивні змагання на найвищому рівні. Найголовніше, що ми зберегли дітей в гімнастиці, тому що без змагань цей спорт не може існувати”, – резюмувала Ірина Дерюгіна, перший віце-президент Української Федерації гімнастики.

Як повідомлялося, українські гімнасти вибороли 10 нагород на етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики.

Схожі публікації

Залишити коментар