Серед «Найкращих юристів в Канаді» – знову експрезидент СКУ Євген Чолій

від Комарі Альберт

Багато українців, які проживають у Канаді, є у своїх галузях фахівцями найвищого рівня. Днями Світовий конґрес українців (СКУ) привітав свого експрезидента Євгена Чолія з внесенням десятий рік поспіль до довідника «Найкращі юристи в Канаді 2021» («The Best Lawyers in Canada 2021»).

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці СКУ в Фейсбуці.

«Світовий конґрес українців щиро вітає свого колишнього президента Євгена Чолія з обранням його колегами для внесення до п’ятнадцятої редакції довідника «Найкращі юристи в Канаді» 2021 р. у сферах його юридичної практики з корпоративних та комерційних судових процесів, а також з права неплатоспроможності і фінансової реструктуризації», – йдеться у дописі.

Як зазначається, для свого 15-го та найбільшого на сьогодні видання «Best Lawyers» зібрало понад мільйон оцінювань, щоб скласти свій довідник перших 6 відсотків юридичних талантів Канади.

В СКУ нагадали, що, починаючи з 2012 р., Евгена Чолія щороку вносять до довідника «Найкращі юристи», що є одним з найстарших і найбільш поважних видань у юридичній сфері, і розмістили посилання на сторінку Чолія в «Best Lawyers».

Євген Чолій – канадський правник українського походження. Президент Світового конґресу українців (2008 – 2018 рр.). Доктор Honoris causa Національного університету «Львівська політехніка» (2016). Президент Громадської організації «Україна-2050».

Як повідомлялося, канадська співачка Марічка Марчик створює онлайн-енциклопедію старовинних українських пісень.

Схожі публікації

Залишити коментар