На навчання в режимі онлайн запрошує Міжнародна школа україністики «Крок до України»

від Комарі Альберт

Цього року вперше проходитиме взимку ХІV Міжнародна школа україністики «Крок до України» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка», яка запрошує на навчання всіх бажаючих  в режимі онлайн.

Про це повідомляється на сторінці Крок до України – МІОК в Фейсбуці.

«Вперше взимку! 25 січня – 7 лютого 2021 року МІОК запрошує на навчання у ХІV Міжнародній школі україністики «Крок до України» в режимі онлайн», – йдеться у повідомленні.

У школі пропонують 2 тижні інтенсиву з вивчення української мови як іноземної відповідно до рівнів володіння мовою: початковий (А1–А2), середній (В1–В2), високий (С1–С2); щоденні заняття у малих групах (до 4 осіб) і щоденну розмовну практику з носієм мови; дискусійні розмовні клуби вихідного дня (субота, неділя).

На вибір є дві опції графіку занять (київський час): з 10:00 та з 15:00.

Зареєструватися та отримати детальнішу інформацію можна за посиланням: https://bit.ly/2FzSfzv.

Як повідомлялося, 26 липня завершила роботу ХІІІ Міжнародна літня школа україністики МІОКу «Крок до України». Відбулося вручення сертифікатів 20 слухачам з Аргентини, Бразилії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Росії та Румунії.

Школа вперше пройшла в режимі онлайн. Новими були також форма, засоби, програма, методика, країни учасників та багато іншого.

Зазначається, що студенти два тижні навчалися за оригінальними авторськими методиками, апробованими за кордоном. Учасники програми отримували максимум інформації за мінімум часу, практикували мову на щоденних розмовних практиках з носіями мови, під час зустрічей з відомими сучасниками, здобували досвід публічних виступів українською та створювали середовище, в якому навіть після закінчення школи можна практикувати мову.

Як повідомлялося, про суботні школи для дітей української діаспори у 9 країнах розповів «Український освітній всесвіт» МІОК.

Схожі публікації

Залишити коментар