Вибух у Бейруті: Серед постраждалих є українці

від Комарі Альберт

Під час жахливого вибуху у столиці Лівана Бейруті, на жаль, не обійшлося без постраждалих українців. Щоправда, з іншої сторони, так би мовити, на щастя, що ніхто з українців не постраждав фізично.  Проте, три українські родини в Бейруті повідомили в Посольство України в Лівані про значне пошкодження їхнього житла, ще 30 наших співгромадян звернулися про невелику грошову допомогу.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив на онлайн-брифінгу в четвер, 6 серпня, передає Укрінформ.

“До Посольства України в Лівані звернулося три українські родини з повідомленням щодо значного пошкодження їхніх помешкань унаслідок вибуху. Одна громадянка України повідомила про руйнування її квартири та незначні тілесні ушкодження, яких вона зазнала. Посольство України в Лівані опікується долею цих громадян. Ми надаватимемо їм необхідну підтримку. В тому числі є запит від 30 осіб на отримання невеличкої грошової допомоги. Ми зараз працюємо над вирішенням цього питання так само”, – сказав Кулеба.

Він також повідомив, що станом на 9 ранку 6 серпня загиблих чи поранених громадян України внаслідок вибухів у Бейруті немає, а інформація щодо можливої наявності громадян України на двох вантажних суднах, які прибули з України до порту Бейрута, наразі не підтвердилася.

Як повідомлялося, увечері 4 серпня у порту Бейрута внаслідок потужних вибухів загинули 135 осіб, ще близько 5 тис. зазнали ушкоджень. Крім того, рятувальники розшукують ще понад сто людей, які зникли безвісти.

Громада українців Лівану пропонує допомогу тим, хто постраждав в результаті цих вибухів у Бейруті. Всім співвітчизникам, які пережили цю трагедію, пропонують житло та допомогу психологів.

Схожі публікації

Залишити коментар