У Мадриді з’явилася площа імені Лесі Українки

від Комарі Альберт

Українці Іспанії мають ще один привід для гордості й радості, адже у столиці Іспанії Мадриді іменем Лесі Українки назвали площу, де розташоване посольство України.

Про це написав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у Телеграмі.

“У Мадриді на честь великої письменниці та поетеси Лесі Українки назвали площу, на якій розташоване посольство України. І це можна вже побачити не лише на світлинах дипломатичного представництва, а навіть і на Гугл-мапі”, – поінформував міністр.

Він додав, що невдовзі там може з’явитися і пам’ятник поетесі. Міністр також нагадав про ініціативу МКІП особливо відзначити 150-річчя від дня народження Лесі Українки наступного року. Зокрема, МКІП уже розглядає пропозиції, як організувати сучасне і цікаве святкування цієї дати, а також як відзначити цю подію на міжнародному рівні. Ткаченко зауважив, що Посольство України в Королівстві Іспанія вже зробило крок в цьому напрямку, і він вдячний дипломатам.

Як повідомлялося, Верховна Рада у лютому 2018 року ухвалила постанову про відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки у лютому 2021 року.

Нагадаємо, дослідниця життя Лесі Українки передала з США унікальний експонат для її музею.

Схожі публікації

Залишити коментар