Українська секція Філологічного факультету Університету м. Клуж (Румунія) ім. Бабеша-Бойоя запрошує на навчання всіх бажаючих вивчати українську мову та літературу!
Клузький Університет – один із найпрестижніших вищих навчальних закладів Румунії на сьогоднішній день і його двері відкриті для бажаючих вивчати українську філологію.
Абітурієнти на навчання за спеціальністю «Українська мова та література», окрім навчання української мови, матимуть можливість здобути (на вибір) кваліфікацію фахівця з другої мови: румунської, угорської, англійської, французької, німецької, італійської, іспанської, російської, норвезької, фінської, японської, китайської, корейської, латинської чи давньогрецької мов, а також івриту.
Українська секція пропонує вступникам здобути універсальну за своїм характером філологічну освіту, яка дозволить обіймати такі престижні посади як: співробітник багатонаціональних та національних компаній, дипломат, працівник прикордонні служби, перекладач, журналіст (радіо, телебачення, друковані та онлайн засоби масової інформації), співробітник видавництв, учитель загальноосвітніх шкіл і ліцеїв та викладач фахових дисциплін тощо.
![Філологічний факультет університету м. Клуж (Румунія) запрошує на навчання бажаючих вивчати українську філологію Філологічний факультет університету м. Клуж (Румунія) запрошує на навчання бажаючих вивчати українську філологію](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/06/104252308_1593736397462532_4889259765886804494_o.jpg)
Приймання заяв та документів триватиме з 9 до 15 липня 2020 року. Додаткову інформацію щодо вимог і особливостей навчання можна знайти на веб-сторінці Філологічного факультету (Regulamentul admiterii – licență): www.lett.ubbcluj.ro або отримати безпосередньо від д-ра філ. наук. Івана Гербіля за номером телефону: 0745325755.
Про це йдеться на сторінці Союзу українців Румунії facebook.