У містах Техасу Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції. Це вже другий рік, коли обидва міста об’єднуються для проведення акції “Народжений у Вишиванці”!
На цьогорічний День Вишиванки за підтримки співзасновниці свята Лесі Воронюк та місцевих об’єднань, таких як “Батьківська Хата. Homestead” та “СУА 147”, була організована ця чудова подія.
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_05-17-40-2-1024x682.jpg)
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 2 У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_05-17-40-1024x576.jpg)
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 3 У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_05-17-40-4-1024x682.jpg)
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 4 У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_05-17-40-5-1024x1024.jpg)
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 5 У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 5](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_05-17-40-3-799x1024.jpg)
![У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 6 У містах Техасу, Сан-Антоніо та Остін оживають українські традиції - фото 6](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/05/img_4018-1-576x1024.jpeg)
Також мер міста Сан-Антоніо Рон Нінербург та міська депутатка Адріана Роча Ґарсія уже третій рік поспіль вдягають вишиванки в знак солідарності з Україною.
Також, остінська діаспора організувала ходу та забіг у вишиванках.
Відчувається величезна потреба у подібних ініціативах за кордоном, щоб українці все більше відчували своє коріння.