Українці діаспори закликають уряди світу взяти участь у Глобальному саміті миру

від Стожари

Світовий Конґрес Українців (СКУ) розпочинає адвокаційну кампанію, щоб підтримати Україну напередодні критично важливого Глобального саміту миру, який запланований до проведення 15-16 червня 2024 року на курорті Бюрґеншток неподалік міста Люцерн, Швейцарія.

Зокрема, СКУ закликає українські громади по всьому світі звернутись до своїх урядів та лідерів із закликом взяти участь у цій зустрічі, що її спільно готують Швейцарія та Україна. Для цього ми розробили зразок листа, який громади зможуть використовувати, а також коротку довідку про цей захід.

Ми закликаємо уряд кожної миролюбної країни світу долучитись до Глобального саміту миру, а наші громади – переконатись, що високі представники їхніх країн будуть присутні у червні на критично важливому заході на курорті Бюрґеншток. Під час нашої нещодавньої зустрічі, Президент Володимир Зеленський наголошував наскільки важливим є цей саміт для закінчення війни і встановлення справедливого миру в Україні. Лише об’єднавши зусилля усього цивілізованого світу ми зможемо зупинити російську державу-агресора!” – наголосив Президент СКУ Павло Ґрод.

Станом на сьогодні очікується, що участь у Глобальному саміті миру візьмуть представники 80-100 країн світу, однак Російська Федерація вже робить і робитиме усе можливе, щоб зірвати проведення заходу або переконати національних лідерів по всьому світі утриматись від участі у саміті.

Водночас, припинення російської військової агресії проти України і страждань її народу на основі справедливості та поваги до міжнародного права має вирішальне значення для стабільності та добробуту усього світу.

Схожі публікації

Залишити коментар