В агресивної пропаганди терористичної Росії «нововведення» / Terrorist Russia’s aggressive propaganda has «innovations»

від Стожари

Агресивна пропаганда та геноцидна риторика варварської і ворожої Російської Федерації є складовими елементами злочину агресії та підбурюванням до війни в Україні та у глобальному вимірі.

Терористичний Кремль посилює риторику поділу України для нормалізації його «портрету» у західних дискусіях про Україну, йдеться у звіті американського Інститут вивчення війни (ISW).

В агресивної пропаганди терористичної Росії «нововведення» / Terrorist Russia’s aggressive propaganda has «innovations»

А саме, «Кремль посилює риторику, яка підштовхує до гіпотетичного поділу України, хапаючись за нешкідливі і не пов’язані з цим теми, ймовірно, у спробі нормалізувати наратив про поділ у західних дискусіях про Україну. Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 5 лютого, що нібито європейські плани будівництва залізничної лінії з Іспанії до Львова є свідченням визнання Заходом того, що Львів стане «новою столицею України в межах [Львівської області]», ймовірно, після закінчення війни Росії», – йдеться у звіті.

Аналітики зазначають, що цей план не має нічого спільного з українськими кордонами або закінченням війни, а є незалежним європейським інфраструктурним проєктом. Примітно, що Д. Медведєв опублікував цю заяву на своєму англомовному акаунті у соцмережі X, а не на російськомовному Telegram, що свідчить про те, що його заява була розрахована на міжнародну аудиторію, а не на внутрішню російську аудиторію, зауважують в ISW.

В агресивної пропаганди терористичної Росії «нововведення» / Terrorist Russia’s aggressive propaganda has «innovations» - фото 2

Інститут вивчення війни додає, що президент Росії Володимир Путін та інші російські високопосадовці нещодавно відновили наратив, в якому вторгнення в Україну розглядається як історично виправдане імперське завоювання, і в грудні 2023 року запропонували переважно російськомовній аудиторії, що Росія та європейські держави можуть розділити Україну і залишити її як «суверенну» державу в межах Львівської області.

Схожі публікації

Залишити коментар