У неділю, 14 січня, українська громада Торонто заповнила Костел Скорботної Богоматері у західній частині міста, щоб насолодитися різдвяним концертом «Разом Колядуймо».
Про це Стожарам повідомив Хав’єр Апонюк Савич, член управи Конгресу українців Канади – відділ Торонто.
У концерті, організованому жіночим хором «Веснівка» та Українським чоловічим камерним хором з Торонто, також взяли участь композитор та піаніст- Ольга Попова та юнацька капела бандуристів ім. Віри Зелінської “Золоті Струн
Майже дві години присутні насолоджувалися колядками в обробці Леонтовича, Стеценка, Стадника, Герасименка та багатьох інших видатних українських композиторів. Закриття заходу відбулося виконанням «Бог предвічний» трьома хорами.
![У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/01/1705389065-293-1024x768.jpg)
![У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 2 У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/01/1705389064-323-1024x576.jpg)
![У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 3 У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/01/419485611_2729240260557921_6236284877590284408_n-1024x768.jpg)
![У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 4 У Торонто відбувся концерт «Разом колядуймо». Подробиці - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2024/01/419589443_2729240243891256_7010728822495009886_n-1024x768.jpg)
Після стількох років випробувань через російське вторгнення в Україну українська громада зібралась, щоб святкувати Різдво та набратись сил, щоб продовжувати боротьбу та будувати майбутнє української нації.