Презентовано новий дашборд для моніторингу ключових показників ввезення та обліку гуманітарної допомоги

від Стожари

Російський повномасштабний напад на Україну у лютому 2022 року спричинив небачену за останні десятиліття гуманітарну катастрофу в центрі Європи, в країні, яка знаходилася на шляху модерного розвитку від IT до аграрної сфери, від новітніх технологій державного управління до соціальних інновацій. Українці з-за кордону, мільйони людей та десятки держав з усього світу продовжують підтримувати Україну та її населення як в країні, так і поза її межами гуманітарною допомогою.

У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд «Гуманітарна допомога». Створенням дашборду займалось Державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики», інформує Міністерство соціальної політики України.

За посиланням можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема:

  • кількість зареєстрованих гуманітарних вантажів;
  • кількість зареєстрованих декларацій;
  • кількість зареєстрованих отримувачів гуманітарної допомоги.

За допомогою дашборду можна слідкувати як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін.

Принагідно нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 01.12.2023 минулого року. Ключова мета системи – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги. За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації. Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише Робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин.

Схожі публікації

Залишити коментар