Члени мадридського осередку Спілки української молоді (СУМ) в рамках акції «Вшануй могили на чужині» вшанували молитвою українських діячів 50-их років у столиці Іспанії та поклали квіти на їхні могили.
![У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині» У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині»](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/397343846_358475243190773_8267150080045036847_n-768x1024.jpg)
Про це повідомила СУМ у Королівстві Іспанія на сторінці у Фейсбук.
![У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині» - фото 2 У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині» - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/398238303_358490316522599_3312007367639420841_n.jpg)
«Тоді, вони були такими ж молодими та становили ядро українського руху у ті, вже історичні, часи», – зазначають організатори акції.
![У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині» - фото 3 У Мадриді українська молодь вшанувала пам’ять українських діячів в рамках акції «Вшануй могили на чужині» - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/398216983_358475386524092_8850122346122222856_n-1024x768.jpg)
Вшанування відбулося третій рік поспіль. Цього року до акції долучилася очільниця товариства «Код Нації» Мирослава Кавацюк, котра щиро розказала юнацтву про життя похованих у Мадриді українців.