Українське культурне товариство «Просвіта» в Буенос-Айресі долучилося до вшанування Дня української писемності та мови.
Про це Інформаційному порталу української діаспори “Стожари” повідомив референт Референтури преси УКТ «Просвіта» в Аргентині, член управи Конґресу українців Канади – відділ Торонто Хав’єр Апонюк Савич.
У центральному домі в місті Буенос Айрес відбулася зустріч для студентів усіх курсів (віртуальних та очних). Урок проводила вчителька Ольга Демчук, а на ньому учні мали нагоду писати диктант – вже традиційний для цієї дати.
Також відбулися інші заняття- наприклад спів, під керівництвом професора Ірини Кубріш.
Українська, це мова єднання!
![Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/395550034_359949536544423_627886444093761328_n.jpg)
![Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови - фото 2 Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/396543648_359949493211094_8488803447030558741_n.jpg)
![Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови - фото 3 Українська діаспора Аргентини долучилася до вшанування Дня української писемності та мови - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/11/396486307_359949479877762_1120245187989570534_n.jpg)