В Одесі створять центр з психологічної реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни

від Стожари

В Одесі на базі діючих санаторіїв створять два потужних центри: центр відновлення ментального здоровʼя та центр з психологічної реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер .

Зокрема, Кіпер підкреслив, що Одещина є майбутнім хабом України з психологічної реабілітації. “Фізичне та психологічне відновлення людей — це основа відновлення та розвитку України.Вже дає результати навчання лікарів в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Зокрема, і на Одещині”, – пише він. На Одещині діє велика кількість санаторно-курортних закладів, продовжив Кіпер. А отже, потенціал регіону в цій сфері значно більший, підкреслив О. Кіпер.

Прийнято рішення про створення на базі діючих в Одесі санаторіїв, що входять до сфери управління МОЗ, двох потужних центрів:

  • центру відновлення ментального здоровʼя на базі філії Центру психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна” МОЗ України
  • центру з психологічної реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни шляхом розширення бази ДЗ “Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України” на один із санаторіїв”, – додав очільник ОВА.

Крім того, Кіпер разом із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко та керівниками медичних закладів обговорили ситуацію з облаштуванням безбарʼєрних реабілітаційних відділень.

Ще одне важливе питання — відбудова пошкоджених об’єктів медичних закладів. На Одещині їх 12. На сьогодні усі частково відновлені. Триває робота з реновації в межах відповідних державних програм.Приведення до ладу закладів охорони здоров’я і розвиток медицини у регіоні – один з головних пріоритетів Одеської обласної військової адміністрації”, – заявив очільник ОВА.

Схожі публікації

Залишити коментар