Виїхали з окупації: як оформити паспорт громадянина України

від Стожари

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній Урядом України території. Для цього слід звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

Задля оформлення паспорту треба подати наявні документи з фотозображенням. У випадку їх відсутності – письмову заяву з інформацією про місце проживання, навчання, роботи. А також відомості про свідків, яких можна залучити до проведення процедури встановлення особи.

Підрозділ міграційної служби проводить процедуру встановлення особи з опитуванням членів сім’ї або близьких осіб заявника у випадку, якщо виданої інформації недостатньо для оформлення паспорту. Провести це можуть у режимі відеоконференції за допомогою програм Skype та WebEх.

Такий формат проведення встановлення особи, запроваджений Урядом у період дій воєнного стану. Він значно полегшує документування громадян з тимчасово окупованих територій України, повідомляє Урядовий портал.

Схожі публікації

Залишити коментар