Про це у Фейсбуці повідомив Український культурний центр у Франції (Centre Culturel d’Ukraine en France).
«Протягом року діти мали можливість вивчати традиції рідної землі, спілкуватися рідною мовою з майстрами своєї справи – українськими вчителями та психологом. Учні з задоволенням відкривали для себе визначні памʼятки Франції та легко інтегрувалися до французького суспільства, беручи участь у різних міжнародних проєктах», – ідеться в дописі.
![У Парижі вручили сертифікати випускникам дитячих курсів української мови У Парижі вручили сертифікати випускникам дитячих курсів української мови](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/362021433_590160583301597_2156984616309445150_n-150x150.jpg)
Водночас Український культурний центр запросив українських дітей у групи у трьох паризьких школах з 5 вересня. Безплатне навчання для дітей віком від 3-х до 18-ти років пропонує вивчення рідної мови, світової літератури, логіки та української історії.
Охочих вивчати українську мову чекають за адресами: 41 rue de l’Arbalet 75005 Paris (можливі зміни зазначеної адреси), 8 avenue Lamoriciere 75012 Paris, 15 rue de Bauches 75016 Paris.
Навчання відбуватиметься: щовівторка – 16.00-18.00; щоп’ятниці – 16.00-18.00 і щосуботи – 9.00-12.00.
Для запису необхідно надіслати листа на адресу [email protected] або звернутися до координаторки курсів Лілії Дорундяк за тел.: +33 6 18 22 87 33.