В Україні запроваджується масштабування номеру 112 – єдиного номеру для всіх надзвичайних ситуацій

від Стожари

Система екстреної допомоги населенню та забезпечення функціонування єдиного номеру екстреного виклику “112” масштабується для використання його у всіх екстрених ситуаціях, надання громадянам своєчасної допомоги європейського рівня з можливістю спілкування іноземними мовами, оперативного залучення необхідних екстрених служб, що є вирішальним фактором при наданні допомоги, ліквідації надзвичайних ситуацій та рятування людей.

МВСУ здійснює комплексні заходи щодо масштабування номеру 112 спочатку в усіх містах-мільйонниках, а потім і в усій країні. У Києві вже повноцінно впроваджено службу – єдиний номер для всіх надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

“Комунікаційний центр 112 уже обробляє вхідну інформацію та покриває столицю. До операторів надходять дзвінки від громадян. Далі запити скеровують до необхідних підрозділів, які відповідно реагують. Важливо, що працюють оператори, які володіють жестовою мовою, які можуть спілкуватися із заявниками через відеодзвінок. Для цього необхідно відправити смс-повідомлення на номер 112 і очікувати посилання на з’єднання”, – йдеться у повідомленні.

Схожі публікації

Залишити коментар