У Роттердамі українські випускники, які через війну перебувають у Нідерландах, відзначили прощання зі школою.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ukrainian House Rotterdam.
“Випускний за пару тисяч кілометрів від дому. Учора, 1 липня, українські випускники, які через війну перебувають у Роттердамі, відзначили прощання зі школами”, – йдеться у повідомленні.
На площі станції метро Hoek van Holland Strand лунав останній дзвоник, учорашні школярі ділилися почуттями і мріями про майбутнє, танцювали випускний вальс.
![Український випускний пройшов у Роттердамі Український випускний пройшов у Роттердамі](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/357785508_259933836728081_8820973574290712699_n-1024x683.jpg)
![Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 2 Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/357766647_259933843394747_3987540765949197958_n-1024x683.jpg)
Незважаючи ні на що, хлопці та дівчата змогли відсвяткувати початок свого дорослого життя. Випускники та їхні батьки подякували за організацію свята Українському Дому в Роттердамі.
![Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 3 Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/358026236_259933860061412_8332298365410234453_n-1024x683.jpg)
![Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 4 Український випускний пройшов у Роттердамі - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/357768366_259933853394746_3755436497473474037_n-1024x683.jpg)