В Україні формується комплексний стратегічний план реформування системи правопорядку

від Стожари

Сучасний світ зазнає масштабних трансформацій, що охоплюють практично всі сфери суспільних відносин. Ефективною відповіддю на сучасні виклики може стати зміцнення національної стійкості. Формування й реалізація державної політики відповідного спрямування дають змогу ефективно реагувати на загрози будь-якого походження та характеру, у т. ч. гібридного. Українське суспільство особливо усвідомлює зазначене в умовах геноцидної агресії з боку терористичної Росії.

Сьогодні в Україні формується комплексний стратегічний план реформування системи правопорядку – усіх правоохоронних органів та прокуратури. “Уряд вже готує план практичних заходів під цю стратегію. Ми вже також напрацьовуємо свої пропозиції. Це буде достатньо об’ємний документ, бо наші правоохоронні органи мають ефективно реагувати на ті виклики, які будуть після війни. Також Міністерство внутрішніх справ готує проєкт закону, який забезпечить надійне функціонування правоохоронної системи і забезпечить саме безпеку наших громадян після війни”, – повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ході робочої зустрічі 19.05.2023 з представниками відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні (INL).

Також Клименко додав, що МВС запрошує до співпраці міжнародних колег, організації та безпосередньо INL. Адже в результаті має бути окремий закон, підписаний Президентом і буде план заходів, що стосується загалом формування безпекового середовища. За результатами зуcтрічі, сторони домовилися про співпрацю та про подальші консультації. Зокрема міністр запевнив американських колег INL, що вже за два тижні їм представлять напрацювання МВС у формуванні безпекового середовища.

Кожен елемент державної системи – органи правопорядку передусім – мають працювати так, щоб люди реально відчували безпеку й захищеність. Правоохоронці та система прокуратури – ключові в цьому.

Схвалений українським Президентом Комплексний стратегічний план реформування системи правопорядку має на меті дати відповідь на питання, яку Україну після війни ми будуємо. Державу, яка поважає своїх людей та яку поважають у світі. Державу, чий приклад життя шанують усі. Шлях до цього починається зараз. Починається в діях, особистих рішеннях кожного й кожної, хто воює, працює заради України та заради всіх українців.

Детальніше в інформації департаменту комунікації МВСУ

Схожі публікації

Залишити коментар