Українці успішно презентували мобільні застосунки на MWC Barcelona 2023 в Іспанії

Українські розробники представили вісім стартапів у межах MWC Barcelona 2023 в Іспанії. Одна з українських розробок увійшла до п’ятірки найкращих у премії від European Connected Health Alliance Group.

Про це повідомляє ШоТам.

MWC – найвпливовіша і найбільша подія у сфері мобільних технологій, яка підтримується національними урядами. Цьогоріч вона відбулась з 27 лютого по 2 березня.

У межах заходу відбулася виставка останніх досягнень галузі, а також анонси та прем’єри технологічних новинок. 

Представлені українські стартапи

  • Numo ADHD — програма для підтримки та підвищення продуктивності для людей із синдромом порушення активності та уваги;
  • Zeely — мобільний вебмагазин і розробник реклами на основі штучного інтелекту;
  • XSight — ігрова AR-платформа з елементами соціальної мережі;
  • Finmap — інструмент управління грошовими потоками для малого та середнього бізнесу;
  • SUITSME — фешн-гра, яка пропонує спробувати себе в ролі стиліста;
  • DeHealth — децентралізований застосунок на основі ШІ та медичних даних;
  • Vanongo — платформа, що діджиталізує процеси роздрібної доставки;
  • Saldo Apps — фінтех-платформа для самозайнятих осіб і мікробізнесу.

Український стартап DeHealth увійшов до п’ятірки найкращих в премії від European Connected Health Alliance Group, а стартап BEHOLDER увійшов у ТОР 50 4YFN Awards.

DeHealth працює на основі штучного інтелекту та медичних даних і допомагає безпечно зберігати, обмінювати, керувати та монетизувати деперсоналізовані дані. 

Український стартап BEHOLDER допомагає  проводити дистанційне сканування складу земної поверхні з супутників, за допомогою технологій AI.

«На стенді української технологічної екосистеми відвідувачі за допомогою VR-окулярів змогли побачити в яких реаліях працюють українські стартапи. На відео показано зруйновані будинки Бородянки, Гостомеля, Києва, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя, Ізюму, Катюжанки, Чернігова, Вінниці, Співаківки», – повідомляють представники української делегації.

Заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков зазначив, що попри війну Україна продовжує розвиватись, народжуються та масштабуються нові інноваційні проєкти.

«Україна – країна стартапів. Це не далеке майбутнє – це наше сьогодення. Наша країна має надзвичайно потужний технологічний потенціал і сьогодні українська стартап-екосистема – яскравий цьому доказ», – додав пан Олександр Борняков.

Раніше Google назвав український мобільний додаток Reface одним із кращих у 2020 році.

Схожі публікації

Залишити коментар