СКУ запрошує на онлайн-дискусію: Як Україні перемогти у 2023 році?

Світовий конгрес українців запросив долучитися до онлайн-дискусії «Що потрібно Україні для перемоги в 2023?» від СКУ та Євразійського центру Atlantic Council, яка відбудеться 14 лютого.

Про це йдеться на сайті СКУ.

У час, коли світ стрімко наближається до першого року від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, порушуватимуться такі питання: чого досягнула Україна і куди рухається війна, які стратегії та підтримка найкраще допоможуть Україні вийти переможцем у 2023 році та інші.

На запитання відповідатимуть колишні генерали США, Канади й Австралії, члени Стратегічної консультативної ради Світового конгресу українців: Генерал у відставці Рік Хіллієр, ексголова штабу оборони Канади, очільник Стратегічної консультативної ради, Генерал у відставці Уеслі Кларк, колишній Верховний головнокомандувач Об’єднаних сил НАТО в Європі, Генерал у відставці Девід Петреус, екскомандувач Центрального командування США та сил США і НАТО в Іраку й Афганістані,  колишній директор ЦРУ, директор правління Атлантичної ради та голова KKR Global Institute.

Також до них долучиться Генерал-майор Австралійських сил оборони (у відставці) Мік Райан, ад’юнкт-науковий співробітник Центру стратегічних і міжнародних досліджень. 

Президент СКУ Павло Ґрод виступить на дискусії з підсумковими ремарками. Модеруватиме її Дебра Кеган, спеціаліст з питань енергетики Transatlantic Leadership Network. 

Онлайн-дискусія відбудеться 14 грудня 2023 року з 10:00 до 11:00 (східноєвропейський час) на платформі Zoom.

Участь в дискусії доступна за попередньою реєстрацією

Як повідомлялося, Світовий конгрес українців вітає нещодавні рішення Франції, Німеччини та Сполучених Штатів Америки спрямувати в Україну бойові броньовані машини.  

Схожі публікації

Залишити коментар