СКУ вітає посилення військової допомоги Україні з боку союзних країн

від Стожари

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає нещодавні рішення Франції, Німеччини та Сполучених Штатів Америки спрямувати в Україну бойові броньовані машини.  

Про це йдеться на сайті СКУ.

“Ми аплодуємо цим крокам союзників України, які зміцнять наступальний потенціал Києва. За інформацією, яку я маю від українських високопосадовців, ці машини є дуже очікуваними. Утім, українці потребують важких танків, щоб суттєво посилити зусилля з визволення окупованих росією територій”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, СКУ закликав США, Німеччину, Францію та інших союзників надати Україні сучасні бойові танки натівського стандарту, зокрема американські Abrams, французькі Leclerc та німецькі Leopard 2.

“СКУ закликає Сполучені Штати, Німеччину, Францію та інших союзників надати Україні сучасні бойові танки натівського стандарту, зокрема американські Abrams, французькі Leclerc та німецькі Leopard 2. Не існує жодної раціональної причини чому Україну досі не забезпечили цими важкими сучасними танками. Україні необхідно надавати зброю не лише для захисту, а й для того, щоб нарешті звільнити усі її землі від російської окупації”, – заявив Павло Ґрод, Президент СКУ. 

Павло Ґрод також нагадав, що від самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну СКУ спільно з українськими громадами по всьому світі координує глобальну адвокаційну кампанію, спрямовану на посилення військової допомоги Україні. 

“Ми дякуємо усім українським громадам за їхню ефективну працю у 2022 році та закликаємо подвоїти зусилля у 2023 році”, – додав президент СКУ. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що президент Світового конгресу українців Павло Грод заявив, що через платформу United with Ukraine від початку повномасштабної агресії рф вдалося зібрати 40 мільйонів доларів на обладнання і спорядження для захисників України.

Схожі публікації

Залишити коментар