Призначено нову першу віцепрезидентку СКУМО

Під час позачергового засідання Президії Світового конгресу українських молодіжних організацій, яке відбулося 3 січня в онлайн форматі,  було прийняте одноголосне рішення про призначення Мар’яни Касів (Іспанія) на посаду першої віцепрезидентки СКУМО.

Про це Світовий конгрес українських молодіжних організацій повідомив у Фейсбуці.

Також, за затвердженим на самому засіданні порядком денним, запропонованим Президентом СКУМО Greceniuc Alex, було розглянуто заяву про дострокове складання повноважень першого віцепрезидента СКУМО Андрія Якубува (Іспанія) за власним бажанням.

Визначено, що він продовжить підтримувати молодіжний рух української діаспори з нової позиції – Радника Президента СКУМО.

Варто зазначити, Андрій Якубув – випускник Факультету права Університету Валенсії – учасник мережі СКУМО з 2015 року. Його попередня робота над українсько-іспанськими культурними ініціативами відзначалася Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2015). На урочистості зміни дати Дня молоді в Україні, 12 серпня 2022 року, представив Президенту Володимиру Зеленському закордонну українську молодь.

Мар’яна Касів – випускниця Факультету туризму Університету Малаги – учасниця мережі СКУМО з 2018 року, зокрема таких заходів як стажування у Верховній Раді України. Її значна волонтерська діяльність з організацією «Майдан Малага» відзначена Президентом України медаллю «За врятоване життя» (2022).

Нагадаємо, У рамках ІІІ Конґресу Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, який відбувся у вересні 2021 року у Чернівцях, українська молодь діаспори обрала нового Президента. Ним став Александр Греченюк з Румунії.

Схожі публікації

Залишити коментар