Другий світовий форум українознавчих навчальних закладів проведуть грудні

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка»,  Світовий конґрес українців та Світова федерація українських жіночих організацій запрошують взяти участь у Другому світовому форумі українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України». Подію заплановано на 11 грудня.

Про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

Ключові промовці, а також учасники Форуму у форматі «світового кафе» дадуть відповіді на низку запитань, зокрема: як українським дітям, які разом з матерями були змушені виїхати за кордон через повномасштабне вторгнення рф в Україну, інтегруватися та не асимілюватися в новому середовищі та як протидіяти «руZZкаму міру».

Також буде розглянуто питання про українські школи за кордоном: виклики та відповіді.

Долучитися до роботи Форуму запрошуються українські освітяни за кордоном, науковці та громадські діячі.

Для цього потрібно зареєструватися за посиланням до 4 грудня 2022 року. Захід розпочнеться 11 грудня о 14.00 за Києвом в онлайн режимі (платформа zoom).

Українських педагогів з-за кордону також просять взяти участь у соціологічному дослідженні, анкета доступна за посиланням.

Контактна особа: Олена Мицько ([email protected]).

Як повідомлялося, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» 12 лютого 2021 року провів у режимі онлайн презентацію порталу «Український освітній всесвіт» – інтерактивної карти й форуму українознавчих освітніх закладів за кордоном. 

Схожі публікації

Залишити коментар