Новий формат благодійного фестивалю у Львові: Мистецьтво та гастрономія

Львів запрошує відвідати 12-13 листопада осінній фестиваль «Lviv Art and Wine weekend. Творити поміж сирен».

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Новий формат мистецької і гастрономічної взаємодії стане унікальним майданчиком для підтримки українських виноробів та митців у період війни.

«Ми розуміємо, що гучні фестивалі їжі та напоїв не на часі і пропонуємо львів’янам новий переосмилений формат. Митці створюють натхненні шедеври, підприємці  працюють на перемогу, а ми, організатори подій, робимо все, щоб допомогти їм у цьому», – розповідає співорганізаторка події Інна Кляп.

У програмі дводенного фестивалю:

  • мистецька експозиція творів живопису, скульптури та інсталяції, створених українськими митцями і мисткинями з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Серед творів – скульптура та живопис захисників, які зараз воюють на передовій, переміщені до Львова роботи художників і скульпторів з інших українських міст, де ведуться бойові дії. В рамках вікенду відвідувачі зможуть оглянути роботи художника Романа Хруща, скульптора Василя Гриневича, ілюстраторки Софії Сулій, художниці Анни Партики та інших митців.
  • винний маркет із понад 20-ма виноробами з усієї України, кожен з яких сьогодні невтомно працює в умовах воєнного часу та бореться за збереження цієї індустрії;
  • форум, де учасники обговорюватимуть майбутнє українського вина, якісне співробітництво і взаємопідтримку у громадах та як продавати українське вино.
  • благодійні аукціони колекційних вин та творів мистецтва, представлених на події;
  • тематичний лекторій з лекціями мистецтвознавців і винних експертів;
  • вечірня музична програма із вуличними гуртами зі Львова, Харкова та інших українських міст.

Одним із завдань події в часі війни є розвиток нового формату відпочинку із соціальною та благодійною складовою.

Кошти, виручені із вхідних квитків, продажу продукції на винному маркеті та благодійних аукціонів, організатори перерахують на потреби проєкту НЕЗЛАМНІ – закупівля і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни.

Місце проведення події – територія !FESTrepublic. Простір має безпечне укриття, куди можна швидко спуститись у разі повітряної тривоги.

Вхідний квиток – 100 грн.

Години роботи події:

  • Субота – 12:00-20:00 год.
  • Неділя – 12:00-20:00 год.

Раніше ми також писали про найбільший в Україні трубний духовий орган, що знаходиться у Львові.

Схожі публікації

Залишити коментар